שירותים ניידים מפוארים לאורחי VIP ולאירועים אקסקלוסיביים

עומדים לקיים אירוע עסקי או פרטי לקהל אקסקלוסיבי במיוחד? מחפשים אחר פתרונות מתקדמים בתחום מתקני הנוחיות לאירוע? אצלנו בחברת מתפנים תוכלו למצוא את שירותי נוחיות VIP המאפשרים לכם ליהנות מתאי שירותים ניידים מפוארים לאירוע.

תאי שירותים מפוארים- מה הם כוללים?

תאי השירותים המפוארים המוצעים על ידינו במסגרת שירותי נוחיות VIP הינם מתקני נוחיות אקסקלוסיביים המגיעים בגדלים, גבהים ונפחים שונים בהתאם לצורך. תאי השירותים המפוארים שלנו כוללים בתוכם בין היתר: מנגנון נעילה פנימי, פתחי אוורור מרושתים, תאורת פנים, סוככי צל ושמש, אסלות קומפלט (מושב+ כיסוי), כיורים לשטיפת ידיים, מתקנים לסבון נוזלי, מתקנים לנייר טואלט, מתקנים להצבת מגבות ו/או מתקן מטליות לניגוב ידיים, פח אשפה, מראה דקורטיבית ומים זורמים.

חשוב לנו שתדעו! תאי השירותים הניידים המפוארים שלנו כוללים גם דגמים המותאמים לבעלי מוגבלויות ונכים. 

תאי שירותים מפוארים לכל מטרה ולכל אירוע.

תאי שירותים ניידים מפוארים המסופקים על ידינו מותאמים לכל סוגי האירועים בהם קיימת חשיבות רבה לאופן ולמקום בו האורחים שלכם עתידים להתפנות. תאי שירותים אלו מספקים לכל אורח/ת את פתרון האידאלי ביותר לעשיית צרכיו במהלך האירוע והם מאפשרים לו ליהנות מחוויית נוחיות מפנקת ממש כמו בביתו…

שירות זה כולל בתוכו:

  • ייעוץ מקדים בכל הנוגע לבחירת תאי השירותים לאירוע
  • שירותי תכנון להצבת תאי השירותים בהתאם לתנאי השטח והמקום בו בחרתם לקיים את האירוע
  • שירותי הובלה של תאי השירותים המפוארים למקום האירוע
  • שירותי הצבה והתקנה של תאי השירותים במקום האירוע
  • שירותי תחזוקת תאי השירותים במהלך האירוע

תאי שירותים מפוארים

להזמנות ובירורים

שירותים ניידים VIP- מה הם כוללים?

נוחיות VIP הינו שירות ייחודי המוצע לכם על ידי חברת מתפנים. שירות זה מאפשר לכם להתקין ולהציב תאי שירותים מפוארים בלוקיישן בו בחרתם לקיים את האירוע החשוב והיוקרתי ובכך לאפשר לכל אחד ואחת ממשתתפי האירוע ליהנות מחוויית נוחות מקסימלית בעת השימוש במתקני הנוחיות.

נוחיות מקסימלית ומפנקת זה נוחיות VIP

אם גם אתם מעוניינים לספק לקהל האורחים שלכם חוויית נוחיות מפנקת, זה הזמן להכיר את תאי השירותים המפוארים המסופקים על ידינו במסגרת שירותי נוחיות VIP לאירועי יוקרה ואירועים אקסקלוסיביים לכל מטרה. פתרונות השירות המוצעים על ידינו במסגרת שירותי נוחיות VIP מספקים לכם למעשה את כל ההיבטים הנדרשים לכם לצרכי הצבה והתקנה של תאי שירותים ניידים במהלך האירוע.

שירותים ניידים VIP באספקה מיידית

לרשותנו, כמות גדולה של תאי שירותים ניידים VIP אותה נוכל לספק לכם בהזמנה מראש בהתאם למספר יחידות התאים הנדרשים לכם ובהתאם לתנאי השטח של המקום בו אתם עתידים לקיים את האירוע. צוות מקצועי מטעמנו יעניק לכם את שירותי הייעוץ וההכוונה לצורך כך.
אתם מוזמנים לעיין בגלריית התמונות המופיעה באתר ולהכיר מקרוב את הדגמים המפוארים של תאי שירותים ניידים מפוארים העומדים לרשותנו.

השכרת שירותיים ניידים מפוארים לאירועים

במסגרת שירותי נוחיות VIP לאירוע יוקרה, אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו לבחור בין מעטפת השירותים המורחבת המאפשרת לכם ליהנות משירותי תכנון, אספקה והתקנה של השירותים הניידים המפוארים במקום האירוע לבין שירותי השכרה בלבד במסגרתם אתם אחראיים להוביל, להתקין ולתחזק את התאים ולהשיב אותם בהתאם לתנאי ההשכרה בסיום האירוע.
אנחנו בחברת מתפנים עומדים לרשותכם בכל שאלה ועניין ומאפשרים לכם ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה טלפוניים ללא כל התחייבות. צרו איתנו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו להבטיח לעצמכם תאי שירותים ניידים מפוארים במסגרת שירותי נוחיות VIP המוצעים על ידי לכל חלקי הארץ.