אודות מתפנים

מתפנים הינה חברה המתמחה במתן פתרונות שירות בתחום השירותים הניידים, השירותים הכימיים והתקנת ברזיות מים. שירותי החברה מיועדים למגוון רחב של מטרות שימוש במתקניה והיא פועלת בקרב חברות ומוסדות שונים בכל רחבי הארץ.

בין שירותי החברה תוכלו למצוא:

מתפנים – פתרונות שירות מתקדמים לכל צרכי הנוחיות

פתרונות השירות המוצעים לכם על ידי חברת מפתנים, מותאמים לכל צרכי הנוחיות הנדרשים לכם, וזאת בהתאם לתנאי השטח, מספר המשתתפים באירוע, צרכי התחזוקה ופרמטרים נוספים לפיהם ניתן לתכנן בצורה יעילה ונכונה את אופן הצבתם והתקנתם של מתקני הנוחיות הניידים המסופקים לכם על ידי החברה.

מתפנים – כל יתרונות השירות במקום אחד

כאחת מהחברות המובילות ביותר בענף השירותים הכימיים והניידים, חברת מתפנים מעמידה לרשותכם מגוון רחב של יתרונות שירות הכוללים:

  • שירותי ייעוץ והכוונה מקצועית בכל הנוגע להתאמת מתקני הנוחיות לצרכי האירוע
  • מערך שירות בפריסה ארצית
  • מתקני נוחיות חדישים המשלבים בתוכם פתרונות תפעול מתקדמים
  • שירותי תחזוקה וסניטציה של מתקני הנוחיות במסגרת מסלולי השכרה לטווח הבינוני או הארוך
  • מתקני נוחיות ידידותיים לסביבה

ויתרונות שירות נוספים ההופכים את פתרונות הנוחיות של חברת מתפנים למובילים, למתקדמים ולאיכותיים  ביותר בתחום. בנוסף, חברת מתפנים הינה בעלת היתר מיוחד לסילוק פסולת מתאי השירותים הכימיים ולרשותה כל מערכות הציוד הנדרשות לצורך כך.

להזמנות ובירורים

המוצרים שלנו

מתפנים – מתקני נוחיות לכל מטרה

מתקני הנוחיות של חברת מתפנים כוללים היצע מרשים ואיכותי של שירותים כימיים ושירותים ניידים ומתקניה מיועדים ומותאמים לכל מטרת שימוש נדרשת ולכל מספר משתתפים נדרש. שירותי החברה מסופקים בין היתר לחברות נדל"ן וקבלנים, חברות להפקת אירועים, מתחמי אירוח ברחבי הארץ, מוסדות חינוך ומוסדות קהילתיים ולכל אדם פרטי או גוף עסקי המעוניין להציב שירותים כימיים, שירותיים ניידיים וברזיות מים לפרקי זמן כאלו ואחרים. לרשות החברה מערך שירות כלל ארצי באמצעותו היא מספקת את שירותיה ללקוחות שונים בכל רחבי הארץ. כמו כן, החברה מפעילה מוקד טלפוני לקבלת הזמנות ולצרכי הטיפול השוטף בלקוחותיה.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מכל הפתרונות המתקדמים המוצעים לכם בתחום הנוחיות על ידי חברת מתפנים ולהצטרף למעגל ההולך ומתרחב של לקוחותיה המרוצים בכל רחבי הארץ.