ברזיות מים לאירועים

מתכננים או מפיקים אירוע? אצלנו בחברת מתפנים תוכלו למצוא היצע מרשים של ברזיות מים לאירועים המותאמים לכל סוגי האירועים בכל חלקי הארץ.

ברזיות מים לאירועים הם למעשה מתקני מים איכותיים וצלולים המיועדים גם לצרכי שתייה וגם לצרכי שטיפת ידיים במהלך אירועים שונים אותם אתם מתכננים או מפיקים ברחבי הארץ. ברזיות המים לאירועים המוצעות על ידינו כוללות היצע מרשים של מתקני מים שונים הכוללים בין היתר:

  • ברזיות שטח ללא צורך בחיבור למערכות מים – ברזיות מים לאירועים מסוג זה מיועדות לכל אותם אירועים המתקיימים במקומות בהם לא מתאפר חיבור למערכת המים. הברזיות מוצעות לכם בנפחים שונים והן משלבות בתוכן מנגנון קירור לאספקת מים קרים.
  • ברזיות שטח 4 או 8 פתחים- ברזיות מים לאירועים מסוג זה מיועדות לאירועים המוניים בהם קיימת תשתית לחיבור ישיר למערכת המים. הברזיות מוצעות לכל בגדלים שונים של 4 ברזים או 8 ברזים והן ניתנות להתקנה בכל כמות נדרשת.

מתפנים – פתרונות מים לכל סוגי האירועים

מוצרי הברזיות המוצעות על ידינו מספקות לכם פתרון מיידי לצרכי שתייה בכל סוגי האירועים, החל מאירועים פרטיים ועסקיים אותם אתם מקיימים בחיק הטבע, דרך אירועים פרטיים ועסקיים בשטחים פתוחים הסמוכים לתשתיות חיבור למערכת המים ועד לאירועים המוניים בהם נדרשת כמות גדולה של ברזיות מים לאירועים.

ברזיות מים לאירועים כחלק ממתחם הנוחיות באתר

פתרונות המים המוצעים על ידינו לאירועים משתלבים במתחם הנוחיות אותו אנו דואגים לספק לכם באירוע. לרשותנו, מגוון רחב של תאי שירותים כימיים וניידים לאירועים שבסמוך אליהם אנו דואגים להציב גם ברזיות מים לאירועים המיועדים גם לצרכי שתייה וגם לצרכי שטיפת ידיים.

ברזיות

להזמנות ובירורים

ברזיות מים לשטיפת ידיים – תכנון והקמה כחלק מהשירות

כחברה מובילה בתחום אספקת הציוד לצרכי הקמתם של מתחמי נוחיות באירועים, אנחנו בחברת מתפנים מספקים לכם את הפתרון הכולל למתחם הנוחיות ומאפשרים לכם ליהנות גם מהליכי תכנון  והקמה של ברזיות מים לאירועים המיועדים לצרכי שטיפת ידיים מייד לאחר השימוש באחד מתאי השירותים הניידים או הכימיים שלנו.

היתרון הבולט של ברזיות המים המוצעות על ידינו לאירועים טמון בעבודה שהם אינם מחייבים חיבור לתשתיות מים וביוב ולכן ניתן להתקין אותם בכל נקודה, מקום ואתר ברחבי הארץ. במקרים אלו, אנו דואגים לספק לכם מיכל מים ייעודי המחובר לאותן ברזיות מים לאירועים, כאשר נפח המיכל נקבע בהתאם לסוג האירוע, מספר המשתתפים בו ומשך האירוע.

לצורך הצבעתם והקמתם של מתחמי הנוחיות המשלבים בתוכם גם ברזיות מים לאירועים, אנו מעמידים לרשותכם מערך שירות בפריסה ארצית הכולל בתוכו צוותים טכניים וצוותי תחזוקה.

ברזיות מים למי שתייה במהלך האירוע

ברזיות המים המוצעות על ידינו לאירועים מיועדות גם לצרכי שתייה במהלך האירוע, כאשר מיכלי המים הנלווים אליהן מכילים מים איכותיים וצלולים הראויים לשתייה. אנחנו בחברת מתפנים פועלים בהתאם לכל הנחיות משרד הבריאות בנוגע לבדיקת איכויות מי השתייה ומספקים לקהל לקוחותינו דו"חות עדכניים של דיגום מי השתייה המעידים על כך שהם ראויים לשתייה.

את ברזיות המים שלנו לאירועים ניתן להציב בכל מקום ואתר בחלקי הארץ, כאשר שירותי השינוע וההובלה שלהן נכללים במעטפת השירותים המורחבת המוצעת על ידינו לכל אחד ואחת מלקוחותינו. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מי שתייה איכותיים במהלך האירוע ואם גם לכם נדרש פתרון אופטימלי להצבת ברזיות מים לאירועים לצרכי שתייה ושטיפת ידיים כאחד, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר מיידי ולהבטיח לעצמכם את הפתרון האופטימלי ביותר בשטח!