בתי שימוש ניידים

מחפשים אחר פתרון נוח ואלגנטי להצבת תאי שירותים ניידים? אצלנו בחברת מתפנים תוכלו למצוא מספר דגמים מפנקים של בתי שימוש ניידים לכל מטרה.

בתי שימוש ניידים הם למעשה מתקני נוחיות ניידים משודרגים המאפשרים לכל אחד ואחת מהעושים בהם שימוש ליהנות מחוויית שימוש מפנקת ממש כמו בבית. בתי השימוש הניידים מיועדים לאירועי יוקרה, למשרדי מכירות באתרי הבנייה ולמגוון רחב של מטרות נוספות בהם קיים הכרח בהצבת מתקני נוחיות לרווחת אלו העתידים לעשות בהם שימוש.

אצלנו בחברת מתפנים, תוכלו למצוא מספר מצומצם אך איכותי של בתי שימוש ניידים המספקים לכם את המענה האופטימאלי ביותר בכל הנוגע לעשיית צרכים בהלך האירוע אותו אתם מקיימים או לכל מסגרת אחרת בה קיים הכרח בהצבת מתקני נוחיות.

בתי שימוש ניידים להשכרה

בתי השימוש הניידים המסופקים על ידינו מותאמים למגוון רחב של מטרות השכרה והם ניתנים להשכרה לטווח הקצר, הבינוני והארוך כאחד. אפשרויות ההשכרה המוצעות על ידינו כוללות בתוכן גם את האפשרות לשנע ולהציב עבורכם את בתי השימוש הניידים במקום הנדרש וגם את האפשרות לשינוע תאי בתי השימוש באופן עצמאי באמצעות נגרר המחובר לרכבכם.

בתי שימוש ניידים –  כל היתרונות

בתי שימוש ניידים משלבים בתוכם מגוון רחב של יתרונות בולטים כגון: מראה אסתטי ויוקרתי של מתקני נוחיות, אבזור נלווה מפנק, היעדר ריחות רעים ולא נעימים, סביבה סטרילית, פירוק פסולת ידידותי לסביבה והתאמה פונקציונלית לכל מטרת שימוש בהם.

בתי שימוש אלו מאפשרים לכם ליהנות מחוויית שימוש נעימה ומפנקת ותחושה אמיתית כאילו אתם עושים את צרכיכם בבית והם משלבים בתוכם בין היתר: משתנה ואסלה מחרסינה, כיורים אובאליים, מתקני סבון/נייר טואלט/מגבת לניגוב ידיים, מנגנון פתיחה ונעילה פנימי וחיצוני, מערכת תאורה פנים וחוץ, עיצוב דקורטיבי, משטח מונע החלקה, פתחי אוורור, פחי אשפה, מראה דקורטיבית תשתית להתקנת מיזוג אוויר ועוד.

בתי שימוש ניידים – למי הם מיועדים?

בתי השימוש הניידים המוצעים על ידינו מיועדים בין היתר לחברות הפקה המעוניינות להציב מתקני נוחיות משודרגים ומפנקים למשתתפי האירוע, לחברות בנייה ונדל"ן המעוניינות להציג מתקני נוחיות אלגנטיים בשטח משרד המכירות באתר הבנייה וללקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים להציב תאי שירותים איכותיים לכל מטרה.

בתי שימוש ניידים להשכרה

דגם CUBE

בתי שימוש כימיים CUBE

דגם WAVE

בתי שימוש כימיים WAVE

דגם HANDY

בתי שימוש ניידים HANDY

שירותים מותאמים לנכים

להזמנות ובירורים

כל פתרונות השירות במקום אחד

אצלנו בחברת מתפנים תוכלו להבטיח לעצמכם מעטפת שירותים מורחבת המשלבת בתוכה מגוון רחב של שירותים מקצועיים הנדרשים לצרכי הצבתם של בתי שימוש ניידים בכל מקום ובכל אתר. בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא: שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת דגם בית השימוש הנייד, שירותי שינוע, הובלה והתקנה בשטח, שירותי תחזוקה ואפשרויות התאמה שונות הכוללות בין היתר התאמה מלאה של בתי השימוש הניידים לבעלי מוגבלויות ונכים.

בתי שימוש ניידים- פשוט תענוג להתפנות       

היתרון המובהק של בתי שימוש ניידים המוצעים על ידינו בחברת מתפנים, טמון בעבודה שהם משרים אווירה ותחושה של עשיית צרכים כמו בבית. מתקנים אלו נחשבים למתקני הנוחיות הסטריליים והאסתטיים ביותר בתחום מתקני הנוחיות הניידים והם מוצעים לכם במספר מצומצם אך איכותי ומרשים של דגמים.

אצלנו בחברת מתפנים תוכלו ליהנות ממסלולי השכרה שונים למטרות השכרתם של בתי שימוש ניידים וזאת בהתאם למספר התאים הנחוצים לכם ולפרק הזמן הנדרש לכם. לרשותנו, בתי שימוש ניידים המגיעים על גבי נגרר לגרירה עצמית. כמו כן, עומד לרשותנו מערך שירות בפריסה ארצית המספק לכם פתרונות שינוע, הובלה והצבה של בתי שימוש ניידים לכל נקודה ונקודה בחלקי הארץ.